PARĘ SŁÓW O MNIE

"Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne."

Wynn Bullock

Doświadczenie

Fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat, a amatorsko - odkąd pamietam. Doświadczenie, które zdobyłem, pozwala mi świetnie radzić sobie nawet w niestandardowych sytuacjach.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny sprzęt

Pracuję na profesjonalnym aparacie pełnoklatkowym Nikon i jasnej optyce Sigma, posiadam też sprzęt zapasowy. Po to, aby w czasie fotografowania skupić się tylko na tym, co ważne.

Profesjonalny sprzęt

Pasja

Fotografia to nie tylko dobry aparat, światło i naciśnięcie spustu migawki. To nie tylko praca. Zdjęcia to zatrzymywanie emocji. Jeśli nie będą one istnieć w nas, nie będą płynać prosto z serca, nie uda się ich uchwycić.

Profesjonalny sprzęt

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście :) Fotografuję w całej Polsce, jestem też otwarty na propozycje sesji za granicą (mówię płynnie po angielsku i hiszpańsku). Jeśli Wasz ślub/przyjęcie weselne są za granicami Trójmiasta, do ceny za reportaż doliczony zostanie koszt dojazdu w zależności od odległości. A jeśli uroczystość odbędzie się dalej, niż 150 km od Trójmiasta, będę potrzebował noclegu.

Tak. Odbyłem kurs liturgiczny dla fotografów organizowany przez Wydział Duszpasterski i Archidiecezjalną Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego w Lublinie. Uprawnienie, które zdobyłem, pozwala mi fotografować w czasie liturgii w kościołach w całej Polsce. Zawsze przed samą uroczystością kontaktuję się z kapłanem udzielającym Wam tego sakramentu, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w czasie nabożeństwa.

Sam tego nie robię, ale współpracuję z kilkoma wspaniałymi magikami, którzy wykonują takie cuda i mogę to zorganizować :)

Oczywiście. Dostaniecie ode mnie galerię z wybranymi przez Was zdjęciami, zabezpieczoną hasłem, którą możecie podesłać komu tylko chcecie :)

Nie, nie zajmuję się filmowaniem.